Plán akcí 2/1/2020 - 2/29/2020

  • 1/2
    Saturday
  • 2/2
    Sunday
  • 3/2
    Monday
    Bruslení 5. a 4. ročník
    08:00 - 11:30 bruslení 9:00 - 10:30
    Bruslení 2. stupeň
    09:30 - 13:00 bruslení 10:30-12:00 odchod ze školy: 9:20 návrat na oběd Vlaky: 9,04 (V.Ch.) =) 9,13 (Čer.) 9,34 (V. Ch.) =) 9,43 (Čer.) 10,04 (V. Ch.) =) 10,13 (Čer.)
  • 4/2
    Tuesday
  • 5/2
    Wednesday
    kurz bruslení 5. třídy
    08:00 - 10:35
    Prohlídka Památníku heydrichiády
    10:55 - 13:30 odchod ze školy: po 3. hodině rozchod: metro Karlovo náměstí kolem 13. hodiny vstupné zdarma
  • 6/2
    Thursday
    Plavání Barrandov 2. třídy
    08:00 - 11:40
  • 7/2
    Friday
    Divadlo v Dlouhé 2. A, B
    08:00 - 12:35
    Čistírna odpadních vod - Bubeneč
    08:55 - 13:30 Společný odchod ze školy; vstupné - 125 Kč, rozchod po skončení akce na Smíchovském nádraží (cca 13, 15 hod.)
  • 8/2
    Saturday
  • 9/2
    Sunday
  • 10/2
    Monday
  • 11/2
    Tuesday
    Bruslení 3. a 9. ročník
    08:00 - 11:30
    Bruslení 5. a 6. ročník
    09:30 - 13:00
  • 12/2
    Wednesday
    Kurz bruslení 5. třídy
    08:00 - 10:35
    Seznam se s medii
    08:00 - 15:00
  • 13/2
    Thursday
    Plavání Barrandov 3. třídy
    08:00 - 11:40
    Konec výuky + rozpis obědů
    12:20 - 13:10 9. A, 8. A, 8. B - 12:20 7. A, 7. B - 12:30 6. A, 6. B - 12:50 5. A, 5. B - 13:10 V uvedené časy končí výuka a třídy se ihned přesouvají na oběd.
    Pražské poetické setkání
    14:00 - 16:00
  • 14/2
    Friday
  • 15/2
    Saturday
  • 16/2
    Sunday
  • 17/2
    Monday
  • 18/2
    Tuesday
  • 19/2
    Wednesday
  • 20/2
    Thursday
  • 21/2
    Friday
  • 22/2
    Saturday
  • 23/2
    Sunday
  • 24/2
    Monday
    Polytechnická výchova 7.B
    11:00 - 15:20 Společný odchod ze školy. Rozchod po skončení akce na Smíchovském nádraží
  • 25/2
    Tuesday
    Prevence kouření
    09:50 - 11:40
    Polytechnická výchova 7. A
    11:00 - 15:20 Společný odchod ze školy. Rozchod po skončení akce na Smíchovském nádraží.
  • 26/2
    Wednesday
    kurz bruslení 5. třídy
    08:00 - 10:35
  • 27/2
    Thursday
    Plavání Barrandov 3. třídy
    08:00 - 11:40
    Polytechnická výchova - seminář
    14:30
    Den otevřených dveří pro rodiče budoucích prvňáčků
    16:00 - 18:00
  • 28/2
    Friday
  • 29/2
    Saturday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"